Рада Адвокатів та КДКА Міста Києва - У Раді адвокатів м. Києва виявлено проблему невнесення інформації про сплату внесків

У Раді адвокатів м. Києва виявлено проблему невнесення інформації про сплату внесків

Новини Ради 15:30 Пт 11.02.22 2151 Переглядів Версія для друку

На електронну адресу Ради адвокатів м. Києва надходять численні скарги від адвокатів про відсутність відміток про сплату ними 70% щорічних внесків за 2019, 2020, 2021 та 2022 роки на рахунок РАР.

Порядком ведення ЄРАУ передбачено обов’язковість внесення таких відміток до профайла адвоката в ЄРАУ (відображається в адміністративній частині реєстру).

Проте, працівники секретаріату Ради адвокатів м. Києва систематично порушували цю вимогу впродовж кількох років. В результаті, адвокати м. Києва, які насправді сплатили внесок, позбавлені наразі можливості реєстрації на заходи з підвищення кваліфікації та в подальшому можуть стикнутися з проблемою генерації електронних ордерів через створену працівниками секретаріату РАР проблему фейкового боргу.

Національна асоціація адвокатів не має доступу до банківських рахунків регіональних рад, в тому числу і Ради адвокатів м. Києва, відтак як адміністратор другого рівня бази даних ЄРАУ не може відстежувати надходження на рахунок і вносити в ЄРАУ інформацію про сплату внесків на рахунок РАР.

Дії працівників секретаріату РАмК, які допустили порушення із обліком внесків, будуть предметом службового розслідування, а організатори та виконавці цієї схеми дій будуть притягнуті до відповідальності.

Рекомендуємо адвокатам проводити оплату внесків через сайт НААУ, адже з 1 лютого сплата внесків на РАР і на НААУ через сайт НААУ автоматично відображається у профайлі адвоката в ЄРАУ.

Нагадаємо, з 28 січня до обрання належного голови РАмК обов’язки адміністратора реєстру Першого рівня у м. Києві виконує Рада адвокатів України. НААУ має можливість вносити зміни до інформації у профайлах адвокатів м. Києва у реєстрі, окрім внесення інформації про сплату внесків на РАмК.

Конференція адвокатів м. Києва відбудеться 26 лютого.

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2018;
№7-8 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування