Рада Адвокатів та КДКА Міста Києва - НААУ, Рада адвокатів міста Києва та КНТЕУ домовились про співпрацю

НААУ, Рада адвокатів міста Києва та КНТЕУ домовились про співпрацю

Новини Ради 19:29 Пт 21.05.21 525 Переглядів Версія для друку

Національна асоціація адвокатів України, Рада адвокатів міста Києва та Київський національний торговельно-економічний університет домовилися про співпрацю.

Меморандум підписали Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова, Голова РамК Петро Рябенко та ректор Університету Анатолій Мазаракі.

Під час зустрічі очільник Університету розповів про особливості і пріоритети навчального процесу для студентів правничих спеціальностей та слухачів правничих дисциплін з теорії права та прикладних дисциплін на кшталт інформаційних технологій у юридичній практиці. Ректор Університету також представив технологічні можливості та інфраструктуру навчального закладу, плани розвитку сучасних стандартів вищої освіти.

Зі свого боку, Лідія Ізовітова розповіла про особливості діяльності адвокатури як самоврядного незалежного інституту, приділивши окрему увагу системі підвищення кваліфікації адвокатів. Також Голова НААУ окреслила основні тенденції у розвитку адвокатської практики та, зокрема, представництва в судах; ключові виклики для сучасної адвокатської професії.

Меморандум, укладений сторонами, передбачає, що студенти Київського національного торговельно-економічного університету проходитимуть практику у структурних підрозділах Національної асоціації адвокатів України та Ради адвокатів міста Києва.

Метою меморандуму є обмін інформацією та досвідом, здійснення наукової та освітньої діяльності у сфері забезпечення верховенства права, захисту прав та свобод людини і громадянина на основі рівноправності, дотримання загальноприйнятих норм і принципів.

Крім того, в межах меморандуму сторони реалізовуватимуть освітні програми, що відповідають вимогам юридичної практики, запитам правозахисної системи та досягненням правничої науки, також проводитимуть спільні наукові дослідження, наукові конференції, семінари, круглі столи тощо та впровадитимуть в освітній процес університету вибіркових навчальних дисциплін з історії становлення та розвитку інституту адвокатури, відкриття тематичних кабінетів та аудиторій.

Меморандум укладений на п’ятирічний термін з подальшою пролонгацією.

За підсумками зустрічі НААУ та Центр досліджень адвокатури і права передадуть до бібліотеки Університету видання з історії адвокатури України.

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2018;
№7-8 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування