Рада Адвокатів та КДКА Міста Києва - Привітання з Днем Народження

Привітання з Днем Народження

Новини КДКА 13:24 Чт 17.10.19 2832 Переглядів Версія для друку

     Колектив Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м. Києві на чолі з Ігорем Орловим вітають свого чудового колегу Тимченко Тетяну Анатоліївну з Днем Народження!!

За роки праці вона заслужила повагу і захоплення своїм професіоналізмом, життєрадісністю і бажанням допомогти в скрутну хвилину словом і справою кожній людини, хто цього потребує.
Дорога наша іменинниця! Дай Вам Бог здоров'я ще на багато-багато років, нехай робота приносить Вам тільки радість і задоволення. Прийміть від нас найкращі слова привітання та побажання виконання задуманого, особистого щастя і процвітання! Нехай Вас супроводжує  душевна радість і  святковий настрій!))
Ваш колектив КДКА м. Києва


 

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2018;
№7-8 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування