Рада Адвокатів та КДКА Міста Києва - 8 жовтня у Києві створено легітимну КДКА

8 жовтня у Києві створено легітимну КДКА

Новини КДКА 10:00 Пн 10.10.16 3337 Переглядів Версія для друку

8 жовтня на конференції адвокатів м. Києва відновлено роботу адвокатського самоврядування. Окрема, у відповідності до закону “Про адвокатуру та адвокатську діяльність” створено Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію м. Києва, якої не було створено до цього часу як форму адокатського самоврядування.

Головою КДКА м. Києва обрано адвоката Ігоря Орлова.

Рейтинговим голосуванням конференція обрала обрано склад КДКА.

Членами КДКА стали, зокрема, в дисциплінарній палаті Ольга Бєгунова, Володимир Дерев"янчук, Ігор Покотило, Ольга Просянюк, Ровшанбек Разметов, Наталія Сухомлинова, Роман Титикало, Едуард Угрінчук, Олексій Дрюк, Тетяна Гнатюк і Вадим Риков;
в кваліфікаційній палаті Дубчак Леся, Олександр Заруцький, Сергій Мостовенко, Костянтин Рибачковський, Олександр Нагорний, Євген Солодко, Тетяна Тимченко, Володимир Волощук, Катерина Нікітюк.

Конференція адвокатів м. Києва проходила на підставі рішення РАУ №153 “Про затвердження Висновку спеціальної тимчасової комісії з перевірки діяльності органів адвокатського самоврядування міста Києва”

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2018;
№7-8 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування