Рада Адвокатів та КДКА Міста Києва - Рада адвокатів міста Києва минулого складу не забезпечила прозорого і відкритого режиму роботи

Рада адвокатів міста Києва минулого складу не забезпечила прозорого і відкритого режиму роботи

Новини Ради 17:54 Ср 16.02.22 1679 Переглядів Версія для друку

Рада адвокатів міста Києва минулого складу не забезпечила прозорого і відкритого режиму роботи. 

Зокрема, офіційний сайт Ради не наповнювався інформацією про роботу органів адвокатського самоврядування міста Києва.  

Статистичні дані сайту РАР свідчать, що в середньому за один рік роботи було опубліковано 20 новин та публікацій. Наприклад, у 2017 році – 9, у 2018 році – 16, у 2019 році – 18, у 2020 році – 16, в 2021 році – 26. При цьому  4-5 таких новин щороку – вітання зі святами. Таким чином, впродовж каденції органи адвокатського самоврядування столиці повідомляли менше 2 новин про свою діяльність за один місяць.   

Такий важливий розділ, як акти РАР, взагалі не заповнювався впродовж всієї каденції, тобто, жодні рішення, протоколи і витяги не публікувалися.  

В розділі "Заходи" в 2017 році було опубліковано три анонси. Далі до кінця каденції РАР столиці не опублікувала інформацію про жодний захід, хоча для анонсування заходів на сайті створена спеціальна категорія.  

Окрім комунікації через офіційний сайт, керівники ОАС також не повідомляли свою позицію в засобах масової інформації та соцмережах з жодних питань, ніколи під час каденції не давали інтерв’ю і не публікували авторських статей з тематики адвокатури, захисту прав і гарантій адвокатів, розвитку профільного законодавства тощо.  

Відповідно до закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», Рада адвокатів регіону, зокрема, здійснює інформаційно-методичне забезпечення адвокатів регіону (стаття 48). 

Статтею 44 визначено як одне із завдань адвокатського самоврядування «забезпечення відкритості інформації про адвокатуру та адвокатську діяльність».  

Таким чином, всупереч положенням профільного закону, впродовж 2016-2021 років Рада адвокатів м. Києва через свій секретаріат не організувала належне інформування про свою діяльність, у тому числі з проведення засідань та організації конференцій. Наразі ВРКА проводить перевірку діяльності РамК.

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2018;
№7-8 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування