Рада Адвокатів та КДКА Міста Києва - Відбулась робоча зустріч керівників стажування Ради адвокатів міста Києва

Відбулась робоча зустріч керівників стажування Ради адвокатів міста Києва

Новини Ради 14:20 Пт 01.03.19 760 Переглядів Версія для друку

 01 березня 2019 року відбулась робоча зустріч керівників стажування Ради адвокатів міста Києва. Наголошено на нововведеннях у стажуванні адвокатів, зазначено про уніфікований підхід до розгляду звітів стажистів та оцінки результатів стажування на засіданнях Ради адвокатів міста Києва. Керівники стажування, які не змогли взяти участь у проведених зборах, можуть звернутися до Ради адвокатів міста Києва за адресою: м.Київ, вул.Борисоглібська, 3, поверх 2, та отримати відповідну інформацію.

Популярні новини

Вестник:ВША

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорії

Бажаєте розмістити Публікацію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування