Рада Адвокатів та КДКА Міста Києва - Оголошення для адвокатів та делегатів на конференцію адвокатів міста Києва

Оголошення для адвокатів та делегатів на конференцію адвокатів міста Києва

Новини Ради 23:33 Чт 27.04.17 2978 Переглядів Версія для друку

Щойно за наслідками проведення організаційного засідання Ради адвокатів міста Києва відповідно до п. 4.1 Регламенту конференції адвокатів міста Києва, затвердженого рішенням Ради адвокатів міста Києва від 16.02.2017 року № 43, вирішено наступне:

Обрано групу реєстрації делегатів конференції адвокатів міста Києва, опрацьовуються протоколи зборів адвокатів міста Києва та формуються реєстраційні списки делегатів.
Про дату початку роботи конференції адвокатів міста Києва, місце та час проведення конференції адвокатів міста Києва буде повідомлено додатково, зокрема на офіційному сайті та в засобах масової інформації.

Популярні новини

Вестник:ВША

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорії

Бажаєте розмістити Публікацію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування