Рада Адвокатів та КДКА Міста Києва - Конференція адвокатів міста Києва відбудеться 27 квітня

Конференція адвокатів міста Києва відбудеться 27 квітня

Новини Ради 9:27 Пн 03.04.17 1548 Переглядів Версія для друку

Рада адвокатів міста Києва на виконання рішення Ради адвокатів України № 43 від 16 лютого 2017 року «Про скликання конференцій адвокатів регіонів, встановлення квот представництва, затвердження порядку висування та обрання делегатів конференцій адвокатів регіонів  та регламенту їх проведення» повідомляє, що на черговому засіданні Ради адвокатів міста Києва датою проведення  загальних зборів адвокатів з обрання делегатів на конференцію адвокатів та конференції адвокатів визначено 27 квітня 2017 року.

Проведення загальних зборів адвокатів міста Києва заплановано на 27 квітня 2017 року о 10 годині 00 хвилин за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2 (Український Дім – Центр Національної ідеї). Реєстрація адвокатів для участі у загальних зборах розпочнеться з 9 години 00 хвилин.

Конференція адвокатів міста Києва відбудеться 27 квітня 2017 року о 13 годині 00 хвилин за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2 (Український Дім – Центр Національної ідеї). Реєстрація делегатів конференції розпочнеться  з 12 години 00 хвилин. Порядок денний конференції - обрання делегатів на Звітно-виборний з’їзд адвокатів України, призначений Радою адвокатів України на «09-10» червня 2017 року у м. Києві.

Реєстрація адвокатів для участі у загальних зборах адвокатів міста Києва та делегатів конференції адвокатів міста Києва закінчується за 10 хвилин до початку заходу.

Перегляд файлу: Витяг з протоколу засідання Ради адвокатів міста Києва

Перегляд файлу: Порядок висування та обрання делегатів конференції адвокатів м. Києва

Перегляд файлу: Регламент конференції адвокатів м. Києва

 

Популярні новини

Вестник:ВША

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорії

Бажаєте розмістити Публікацію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування