Рада Адвокатів та КДКА Міста Києва - ЗАПРОШЕННЯ НА СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ

ЗАПРОШЕННЯ НА СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ

Новини Ради 10:47 Пн 12.11.18 618 Переглядів Версія для друку

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Отримайте залікові бали та цінні знання!

Запрошуємо Вас взяти участь у сертифікованому семінарі-практикумі на тему: «Комп’ютерна експертиза і електронні докази: новації в доказуванні відповідно до нових процесуальних кодексів. Застосування електротехнічної експертизи у судовому провадженні».

Організатор – Незалежний інститут судових експертиз спільно з Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури м. Києва та Радою адвокатів міста Києва.

Семінар сертифіковано НААУ – 3 залікові бали.

Захід відбудеться у форматі «Ранкової кави з експертом», під час якої за філіжанкою запашної кави ми розглянемо дві теми, присвячені комп’ютерно-технічній та електротехнічній експертизі, обговоримо практику їх застосування до та після змін у процесуальні кодекси Україні. Ми також проведемо Q&A сесію (питання & відповіді), в рамках якої учасники зможуть задати питання експертам та отримати максимум практичної інформації.

Особливість «Ранкової кави з експертом» - це мінімум теорії, максимум практики та неформальна обстановка, що дозволяє отримати не лише нові знання, але і якісний неткворкінг.

Під час бізнес-сніданку Ви дізнаєтесь:

Чи є відомості з інтернету належним доказом в судовому процесі?

Чи може бути інформація із соц. мереж доказом в суді?

Забезпечення електронних доказів та вимоги до їх оформлення.

Визначення автентичності цифрових доказів

Міжнародний досвід застосування електронних доказів у суді.

Електротехнічна експертиза та її застосування в судовому провадженні.

Електротехнічна експертиза, як допоміжний інструмент у формуванні правової позиції захисту інтересів енергетичних компаній.

Окремо ми обговоримо також практику призначення, проведення та застосування міжнародних експертиз та їх застосування в судовому провадженні в Україні. І повірте, нам є що розповісти, адже за плечами НІСЕ – проведення масштабних комплексних експертиз міжнародною групою експертів, що призначались суддями в особливо складних та резонансних судових справах.

Вартість участі у заході для адвоката – 450 грн.

У вартість входить: лекція, сніданок, роздаткові матеріали, сертифікат (3 залікові бали)

Не зволікайте, подавайте заявку на участі уже сьогодні, адже кількість місць обмежена! Отримайте цінні знання, практику, ефективний нетворкінг та залікові бали!

Заявки на участь у заході приймаються до 15 листопада включно. Оплата участі у заході має бути здійснена до 19 листопада включно. Рахунок на сплату участі буде Вам надіслано після реєстрації участі тут: https://goo.gl/forms/G3N3sIfMzM68e7Bb2

ДЕ ТА КОЛИ:

Захід відбудеться 20 листопада 2018 року з 10:00 до 13:00

Місце проведення заходу уточнюється та буде повідомлено окремо. 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ МОЖНА:

За телефоном: 050 360 16 82 / 067 5555 222

Електронною поштою: office@nise.com.ua

або онлайн: https://goo.gl/forms/G3N3sIfMzM68e7Bb2

Популярні новини

Вестник:ВША

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорії

Бажаєте розмістити Публікацію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування