Рада Адвокатів та КДКА Міста Києва - Запрошення на семінар-практикум

Запрошення на семінар-практикум

Пост-релізи 15:18 Чт 04.10.18 493 Переглядів Версія для друку

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Отримайте залікові бали від національних та міжнародних установ!

Ось і розпочався новий трудовий рік, а команда Експертно-правової групи «Незалежний інститут судових експертиз» спільно з Міжнародним інститутом експертиз I.I.Expertise, Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури м. Києва та Радою адвокатів міста Києва уже підготувала для Вас новий формат та програму заходів з підвищення кваліфікації адвокатів у форматі «Ранкова кава з експертом».

18 жовтня в Києві ми проведемо другий сертифікований семінар-практикум з цього циклу, тема якого: «Евристичні підходи у вирішенні психологічних експертиз. Дослідження текстів: висвітлення нової практики».

В рамках заходу ми розглянемо дві теми, присвячені психологічній та лінгвістичній експертизі, а також проведемо Q&A сесію, з час якої учасники зможуть задати питання експертам та отримати максимум практичної інформації.

Особливість «Ранкової кави з експертом» - це участь у якості лекторів не лише українських, але і міжнародних експертів, що працюють у різних юрисдикціях світу. Адже за плечами НІСЕ – проведення масштабних комплексних експертиз міжнародною групою експертів, що призначались суддями в особливо складних та резонансних судових справах. Тому нашим експертам є, що розповісти з міжнародної практики проведення експертиз.

Завдяки участі міжнародних експертів у якості лекторів Ви матимете змогу ознайомитися з передовим міжнародним досвідом та дізнатися про особливості призначення та проведення експертизи відповідно до законодавства країн ЄС.

Вартість участі у заході для адвоката – 450 грн.

У вартість входить: лекція, сніданок, роздаткові матеріали, сертифікат (3 залікові бали)

Не зволікайте, подавайте заявку на участі уже сьогодні, адже кількість місць обмежена! Отримайте цінні знання, практику, ефективний нетворкінг та залікові бали!

Кількість місць обмежена, тому заявки на участь у заході приймаються до 12 жовтня включно.

Оплата участі у заході має бути здійснена до 15 жовтня включно. Рахунок на сплату участі буде Вам після участі реєстрації тут: https://goo.gl/forms/G3N3sIfMzM68e7Bb2

ДЕ ТА КОЛИ:   Захід відбудеться м. Київ, 18 жовтня 2018 року з 10:00 до 13:00

Місце проведення заходу уточнюється та буде повідомлено окремо. 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ МОЖНА:  За телефоном: 050 360 16 82 / 067 5555 222

Електронною поштою: office@nise.com.ua

або онлайн: https://goo.gl/forms/G3N3sIfMzM68e7Bb2

Популярні новини

Вестник:ВША

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорії

Бажаєте розмістити Публікацію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування