Рада Адвокатів та КДКА Міста Києва - ЗАПРОШЕННЯ НА УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ

ЗАПРОШЕННЯ НА УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ

Новини КДКА 11:01 Пт 04.05.18 969 Переглядів Версія для друку

 ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у конференції на тему: «Право. Економіка. Влада», яку проводить Незалежний інститут судових експертиз з нагоди 11-ої річниці із дня заснування! Співорганізатори заходу – Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури м. Києва та Рада адвокатів міста Києва.

Захід відбудеться 8 червня 2018р. в приміщенні готелю «Русь» (м. Київ).

Дана конференція – це свого роду платформа, яка об’єднає юристів, адвокатів, експертів та суддів, з однієї сторони, та представників українського політикуму, іншої сторони.

Захід сертифікований Національною асоціацією адвокатів України (8 балів).

                                                                     ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

I СЕСІЯ конференції буде присвячена ролі судової експертизи в процесі доказування правової позиції у судових спорах, що виникають у сфері фінансово-кредитної діяльності. Практикою розгляду судових справ поділиться спеціально запрошений лектор – суддя. Окрім того, в рамках сесії ми обговоримо міжнародний досвід вирішення спорів в комерційному арбітражі.

Ми поділимося зі слухачами найціннішим досвідом, який ми здобули в ході 11-річної плідної праці в сфері судово-експертної діяльності.

Ви матимете чудову можливість поспілкуватися із:

  • Міжнародним арбітром та судовим експертом, який розповість про практику застосування висновку міжнародної експертизи та вирішення спорів в комерційному арбітражі.
  • Акредитованим судовим експертам, який розкаже Вам про усі тонкощі експертизи у сфері фінансово-кредитної діяльності.
  • Діючим суддею, який на реальних прикладах розкаже про практику розгляду судових справ за новими процесуальними кодексами.

II СЕСІЯ проводиться за підтримки Міжнародного жіночого експертно-правового союзу. В рамках сесії ми обговоримо питання взаємозв’язку юридичної професії та політичної діяльності. Така тема обрана нами невипадково, адже все більше українських юристів та адвокатів задумуються над тим, а чи не зайнятися їм громадською діяльністю та реалізувати себе в політиці.

Враховуючи те, що 18% народних обранців VIII скликання є юристами за освітою, учасники конференції матимуть змогу дізнатися з перших вуст покроковий план старту політичної кар’єри від політиків-юристів, адже серед запрошених лекторів – відомі політичні діячі, які є юристами за фахом.Захід такого зразка проводиться Незалежним інститутом судових експертиз вперше. Найпрогресивніші спікери та політики, які починали свій професійний шлях із кар’єри юристів, зберуться під одним дахом для того, аби розповісти слухачам про усі деталі старту політичної кар’єри, базуючись на особистому досвіді.

Запрошені спікери:

  • Ірина Сєрова, кандидат юридичних наук, авторка багатьох статей на політичну та юридичну тематику.
  • Олексій Резніков, державний і політичний діяч, заступник голови КМДА.

                                                            ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ МОЖНА:

                                                 За телефоном 050-360-16-82 /  067- 555-52-22

                                                  По електронній пошті: office@nise.com.ua

                                           або онлайн: https://goo.gl/forms/rhEblu8p7lYAMu4P2

Отримавши запрошення, не відкладайте реєстрацію, тому що після 20 травня вартість пакетів підвищиться на 10%, а після 1 червня – ще на 10%.

                                                                              ДЕ ТА КОЛИ:

                                               Захід відбудеться 8 червня 2018 року з 10:00 до 18:00

                                             у готелі «Русь» за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 4

Популярні новини

Вестник:ВША

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорії

Бажаєте розмістити Публікацію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування