Рада Адвокатів та КДКА Міста Києва - 20 квітня відбувся сертифікований семінар-практикум

20 квітня відбувся сертифікований семінар-практикум

Новини КДКА 15:20 Ср 25.04.18 500 Переглядів Версія для друку

20 квітня Експертно-правова група «Незалежний інститут судових експертиз» спільно з Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури м. Києва та Радою адвокатів міста Києва провів сертифікований семінар-практикум «Призначення та проведення експертиз відповідно до діючого законодавства. Міжнародна експертиза та її застосування».

Експерти НІСЕ Геннадій Пампуха та Андрій Омельченко, які виступили у якості лекторів, розповіли про останні законодавчі новели, що торкнулися механізму призначення та проведення експертиз в рамках судового провадження.

Окрема тема, яка викликала жвавий інтерес та обговорення, була присвячена питанням застосування висновку міжнародної експертизи в адвокатській практиці.

Відмітимо, що окрім теорії та, власне, змісту внесених до процесуальних кодексів змін, слухачам була дуже цікава практика застосування експертиз у конкретних судових та арбітражних процесах.

Участь у заході взяли адвокати та юристи з Києва, Одеси, Рівного, Вінниці та інших міст України.

Паралельно трансляція семінару проходила у онлайн-режимі, де усі бажаючі мали змогу поставити питання експертам та отримати фахову відповідь.

Після офіційної частини семінару, лекції та вручення сертифікатів учасники мали можливість для професійного нетворкінгу під час обіду.

Колеги, дякуємо усім, хто взяв участь заході, а також доєднався до нас в режимі «онлайн», за цікаву робочу та дружню атмосферу.

Наступний семінар НІСЕ, КДКА м. Києва та Ради адвокатів міста Києва відбудеться у червні! Обіцяємо цікаву програму та ексклюзивних лекторів. Слідкуйте за нашими анонсами, реєстрація скоро розпочнеться!

Популярні новини

Вестник:ВША

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорії

Бажаєте розмістити Публікацію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування