Рада Адвокатів та КДКА Міста Києва - Всеукраїнський весняний форум з цивільного права та процесу "КИЇВСЬКА ВЕСНА"

Всеукраїнський весняний форум з цивільного права та процесу "КИЇВСЬКА ВЕСНА"

Анонси 15:45 Чт 09.03.17 975 Переглядів Версія для друку

Шановні адвокати м. Києва!

Всеукраїнська громадська організація "Асоціація адвокатів України" запрошує Вас на 5 Всеукраїнський весняний форум з цивільного права та процесу "КИЇВСЬКА ВЕСНА". Форум відбудеться 15 березня 2017 року в готелі "Русь", за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 4. Початок реєстрації о 9:00.

Метою проведення Форуму є обмін досвідом між фахівцями, обговорення нагальних проблем, що виникають у роботі під час здійснення захисту по цивільним справам та підвищення рівня кваліфікації адвокатів.

Організаційним комітетом Форуму прийняте рішення про спеціальну вартість для адвокатів, які практикують у м. Київ - 800 грн. 

За більш детальною інформацією звертайтеся за тел. 067-441-10-27. Контактна особа - Анна Аксьонова, виконавчий директор ААУ.

Популярні новини

Вестник:ВША

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорії

Бажаєте розмістити Публікацію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування