Рада Адвокатів та КДКА Міста Києва - Семінар з підвищення кваліфікації адвокатів м. Києва

Семінар з підвищення кваліфікації адвокатів м. Києва

Анонси 16:04 Пн 19.12.16 1587 Переглядів Версія для друку

У середу, 21 грудня відбудеться семінар з підвищення кваліфікації адвокатів м. Києва. Організатором заходу є Рада адвокатів м. Києва.

Відповідно до програми семінару, після вітального слова Голови Ради адвокатів м. Києва Петра Рябенка будуть розглянуті питання захисту прав адвокатів (доповідач — заступник Голови Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ Євген Солодко). Голова ВКДКА Олександр Дроздов виступить з доповіддю про «Право на справедливий суд у кримінальному провадженні в контексті практики Європейського суду з прав людини».

Марина Саєнко, адвокат, медіатор, член правління Асоціації адвокатів України виступить з темою «Медіація як інструмент розширення компетенцій адвоката».

До участі в семінарі запрошується адвокати м. Києва та інших регіонів.

Початок реєстрації учасників о 9:00. Реєстрація проводиться при пред'явленні посвідчення адвоката.

Реєстрація на захід здійснюється за тел. 067-243-15-38

Місце проведення: аудиторія № 303 (корпус №7) Інституту права імені Володимира Великого Міжрегіональної академії управління персоналом, адреса: м. Київ, вул. Фрометівська, 2 (2-й поверх).

Популярні новини

Вестник:ВША

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорії

Бажаєте розмістити Публікацію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування